Akademik Danışmanlıklar

M.Ü. TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Danışmanlar Listesi
 
Makine Mühendisliği Bölümü
Dönem Danışman Dahili Tel Oda No
2019 Dr.Öğr.Üyesi Gürcan ATAKÖK 1301 C302
2018 Arş.Gör.İlker Turgut YILMAZ 1306 E3
2017 Arş.Gör. Barkın BAKIR 1325 C302
2016 Öğr. Gör. Ahmet FEYZİOĞLU 1305 C210B
2015 Yrd. Doç.Dr. Gürcan ATAKÖK 1301 C207
2014 Arş. Gör. Murat ŞEN 1314 C208
2013 Yrd. Doç.Dr. Bilçen MUTLU 1677 C302
2012 Doç.Dr. Yusuf KAYNAK 1427 E4
2011 Arş. Gör. İlker Turgut YILMAZ 1306 E3
Mühendislik Tamamlama Arş.Gör. Barkın BAKIR 1325 C302
ÇAP/YAP Yrd. Doç.Dr. Bilçen MUTLU 1677 C302
Farabi Yrd. Doç.Dr. Bilçen MUTLU 1677 C302
 
Mekatronik Mühendisliği Bölümü
2019 Doç.Dr. Sezgin ERSOY 1671 G102
2018 Dr.Öğr.Üyesi Uğur KESEN    
2017 Yrd.Doç.Dr. Hüseyin YÜCE 1656 G208
2016 Doç.Dr.Garip GENÇ    
2015 Yrd. Doç. Dr. İsmail TEMİZ 1665 G205
2014 Doç.Dr. Gökhan GÖKMEN 1861 G206
2013 Arş. Gör. Ersin TOPTAŞ 1690 G108
2012 Dr.Öğr.Üyesi Ersin TOPTAŞ 1690 G108
2011 Doç.Dr. Sezgin ERSOY 1671 G102
2010 Dr.Öğr.Üyesi Ersin TOPTAŞ 1690 G108
Mühendislik Tamamlama Doç.Dr. M. Caner AKÜNER 1653 G204
ÇAP/YAP Doç.Dr. Mustafa Caner AKÜNER 1653 G204
 
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü
2019 Prof.Dr. H.Özkan GÜLSOY 1350 C201
2018 Doç.Dr.Halil DEMİRER 1363 C104
2017 Dr.Öğr.Üyesi Yalçın BOZTOPRAK 1345 C305
2016 Yrd.Doç.Dr. İlyas KARTAL 1368 C205
2015 Arş.Gör. Dr. Serdar PAZARLIOĞLU 1364 C103
2014 Doç.Dr. Yahya BOZKURT 1357 E8
2013 Dr.Öğr.Üyesi Mustafa ÇAKIR 1359 E1
2012 Dr.Öğr.Üyesi Mustafa ÇAKIR 1359 E1
2011 Dr.Öğr.Üyesi Mustafa ÇAKIR 1359 E1
2010 Dr.Öğr.Üyesi Mustafa ÇAKIR 1359 E1
Mühendislik Tamamlama Doç.Dr. Oğuzhan GÜNDÜZ 1698 D106
ÇAP/YAP Doç.Dr. Oğuzhan GÜNDÜZ 1698 D106
 
Elektrik - Elektronik Mühendisliği Bölümü
2019 Doç.Dr. Şafak SAĞLAM 1267 D215
2018 Öğr.Gör.Fatih Serdar SAYIN 1222 D308
2017 Arş.Gör. Mehmet Murat İSPİRLİ 1221 D404
2016 Yrd. Doç.Dr. Erkan DURSUN 1263 D2017
2015 Arş.Gör. Kenan SAVAŞ 1220 D403
2014 Arş.Gör. Alper Nabi AKPOLAT 1256 D203
2013 Yrd. Doç.Dr. Ulvi BAŞPINAR 1265 D218
Mühendislik Tamamlama Prof.Dr. Ahmet FEVZİ BABA 1250 D211
ÇAP/YAP Yrd. Doç.Dr. Ulvi BAŞPINAR 1265 D218
 
Tekstil Mühendisliği Bölümü
2019 Doç.Dr. Erhan SANCAK 1341 E2
2018 Öğrt.Gör.Bekir Cenkut GÜLTEKİN 1404 B315
2017 Doç.Dr.Burcu Yılmaz ŞAHİNBAŞKAN 1418 B308
2016 Arş. Gör. Muhammed UZUN 1342 E2
2015 Yrd. Doç.Dr. Mustafa Sabri ÖZEN 1406 B303
2014 Doç.Dr. Metin YÜKSEK 1865 B104
2013 Doç.Dr. Metin YÜKSEK 1865 B104
Mühendislik Tamamlama Doç.Dr.Erhan SANCAK 1341 B208
ÇAP/YAP Prof.Dr. İsmail USTA 1657 E2
       
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
2019 Arş.Gör. Anıl BAŞ    
2018 Dr.Öğr.Üyesi Kazım YILDIZ 1215 D412
2018 Dr.Öğr.Üyesi Buket DOĞAN 1228 D417

Bu sayfa Teknoloji Fakültesi tarafından en son 14.10.2019 16:55:41 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM