Akademik Danışmanlıklar

M.Ü. TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ
2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Danışmanlar Listesi
 
Makine Mühendisliği Bölümü
Dönem Danışman Dahili Tel Oda No
2019 Dr.Öğr.Üyesi Gürcan ATAKÖK 3863 C302
2018 Dr.Öğr.Üyesi İlker Turgut YILMAZ 3882 E3
2017 Dr.Öğr.Üyesi Barkın BAKIR 3864 C302
2016 Öğr.Gör.Dr. Ahmet FEYZİOĞLU 3884 C210B
2015 Dr.Öğr.Üyesi Gürcan ATAKÖK 3863 C207
2014 Arş. Gör. Murat ŞEN 3886 C208
2013 Dr.Öğr.Üyesi Bilçen MUTLU 3862 C302
2012 Doç.Dr. Yusuf KAYNAK 3871 E4
2011 Dr.Öğr.Üyesi İlker Turgut YILMAZ 3882 E3
Mühendislik Tamamlama Dr.Öğr.Üyesi Barkın BAKIR 3864 C302
ÇAP/YAP Dr.Öğr.Üyesi Bilçen MUTLU 3862 C302
Farabi Dr.Öğr.Üyesi Bilçen MUTLU 3862 C302
 
Mekatronik Mühendisliği Bölümü
2019 Doç.Dr. Sezgin ERSOY 3908 G102
2018 Dr.Öğr.Üyesi Uğur KESEN 3903  
2017 Dr.Öğr.Üyesi Hüseyin YÜCE 3909 G208
2016 Doç.Dr. Garip GENÇ 3902  
2015 Dr.Öğr.Üyesi İsmail TEMİZ 3910 G205
2014 Prof.Dr. Gökhan GÖKMEN 3906 G206
2013 Dr.Öğr.Üyesi Ersin TOPTAŞ 3911 G108
2012 Dr.Öğr.Üyesi Ersin TOPTAŞ 3911 G108
2011 Doç.Dr. Sezgin ERSOY 3908 G102
2010 Dr.Öğr.Üyesi Ersin TOPTAŞ 3911 G108
Mühendislik Tamamlama Doç.Dr. M. Caner AKÜNER 3904 G204
ÇAP/YAP Doç.Dr. M. Caner AKÜNER 3904 G204
 
Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü
2019 Prof.Dr. H.Özkan GÜLSOY 3932 C201
2018 Doç.Dr. Halil DEMİRER 3936 C104
2017 Dr.Öğr.Üyesi Yalçın BOZTOPRAK 3953 C305
2016 Dr.Öğr.Üyesi İlyas KARTAL 3939 C205
2015 Arş.Gör.Dr. Serdar PAZARLIOĞLU 3941 C103
2014 Prof.Dr. Yahya BOZKURT 3935 E8
2013 Doç.Dr. Mustafa ÇAKIR 3938 E1
2012 Doç.Dr. Mustafa ÇAKIR 3938 E1
2011 Doç.Dr. Mustafa ÇAKIR 3938 E1
2010 Doç.Dr. Mustafa ÇAKIR 3938 E1
Mühendislik Tamamlama Doç.Dr. Oğuzhan GÜNDÜZ 3937 D106
ÇAP/YAP Doç.Dr. Oğuzhan GÜNDÜZ 3937 D106
 
Elektrik - Elektronik Mühendisliği Bölümü
2019 Prof.Dr. Şafak SAĞLAM 3829 D215
2018 Öğr.Gör. Fatih Serdar SAYIN 3839 D308
2017 Arş.Gör. Mehmet Murat İSPİRLİ 3844 D404
2016 Dr.Öğr.Üyesi Erkan DURSUN 3836 D2017
2015 Arş.Gör. Kenan SAVAŞ 3841 D403
2014 Arş.Gör. Alper Nabi AKPOLAT 3843 D203
2013 Dr.Öğr.Üyesi Ulvi BAŞPINAR 3838 D218
Mühendislik Tamamlama Prof.Dr. Ahmet FEVZİ BABA 3820 D211
ÇAP/YAP Dr.Öğr.Üyesi Ulvi BAŞPINAR 3838 D218
 
Tekstil Mühendisliği Bölümü
2019 Doç.Dr. Erhan SANCAK 3963 E2
2018 Dr.Öğr.Üyesi Bekir Cenkut GÜLTEKİN 3979 B315
2017 Doç.Dr. Burcu Yılmaz ŞAHİNBAŞKAN 3971 B308
2016 Doç.Dr. Muhammed UZUN 3972 E2
2015 Doç.Dr. Mustafa Sabri ÖZEN 3974 B303
2014 Doç.Dr. Metin YÜKSEK 3962 B104
2013 Doç.Dr. Metin YÜKSEK 3962 B104
Mühendislik Tamamlama Doç.Dr. Erhan SANCAK 3963 B208
ÇAP/YAP Prof.Dr. İsmail USTA 3960 E2
       
Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
2019 Arş.Gör.Dr. Anıl BAŞ 3807 D403
2018 Dr.Öğr.Üyesi Kazım YILDIZ 3803 D412
2018 Dr.Öğr.Üyesi Buket DOĞAN 3812 D417

Bu sayfa Teknoloji Fakültesi tarafından en son 11.02.2020 13:41:29 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM