Mezuniyet Törenleri

Sevgili Mezunlarımız,

 

Teknoloji Fakültesi 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Mezuniyet Törenleri 11 Eylül 2023 Pazartesi Saat 18:00'da Marmara Üniversitesi Mehmet Genç Yerleşkesi - Dragosta yapılacaktır. Normal öğretim süresi içerisinde ya da mezun olabileceklerden katılmak isteyenler, aşağıda belirtilen “Mezuniyet Törenlerine Katılım Başvurusu”nda yer alan tıklayınız/dokununuz butonuna giriş yaparak kayıt formunu doldurmaları zorunludur. Fakültemize ait mezuniyet tören tarihi ve yer bilgisi, katılım için başvuru yaptığınızda görülebilecek olup törene mezun öğrencimiz hariç, mezunumuzun en fazla 6 (altı) kişiyi geçmeyecek şekilde yakınları/misafirleri ile katılım sağlayabileceklerdir.

 

Törende ihtiyacınız olan cübbe ve keplerin temini için bölümünüze başvuru yaparak alabilirsiniz.

 

Mezuniyet Törenleriyle ilgili duyuruları birimlerin internet sayfalarından ve elektronik posta adreslerinize gönderilen iletilerden, üniversitemiz sosyal medya hesaplarından ve internet sayfasından takip etmeniz önemlidir.

 

Mezuniyet Törenlerine Katılım Başvurusu: 21.08.2023 tarih ve saat 14:00’dan itibaren tıklayınız/dokununuz! butonu aktif olacak ayrıca normal öğretim süresi içerisinde mezun olan ya da olacak olan öğrencilerimize SMS ile bilgilendirme yapılacaktır. Tören başvuruları mezun olunan birimin tören tarihinden 3 gün öncesine kadar yapılmış olmalıdır.

Mezuniyet Töreni Katılım ve Başvuru işlemleri için tıklayınız...

HIZLI ERİŞİM